Praca  


Ishida Europe jest liderem rynku w projektowaniu, produkcji i instalacji urządzeń i linii pakujących. 

Dostarczamy firmom na całym świecie innowacyjne i techniczne rozwiązania do pakowania i ważenia żywności oraz produktów niespożywczych. Naszymi klientami są jedne z najbardziej znanych firm w branży przekąsek i słodyczy, a także niektóre z największych na świecie firm zajmujących się produkcją świeżej żywności. 

Teraz, gdy odnotowujemy znaczny wzrost i szykujemy się do dalszego rozszerzenia zakresu świadczonych usług, jest idealny moment, by dołączyć do zespołu Ishida.  

Aktualne oferty pracy 

Aktualnie brak ofert pracy w firmie Ishida Europe.  

Absolwenci 

Ishida poszukuje przyszłych liderów przedsiębiorczości. Nasz program dla absolwentów został zaprojektowany w taki sposób, by poszerzać wiedzę na temat naszej działalności oraz branży, ucząc jednocześnie podstawowych kompetencji biznesowych, które będą przydatne w przyszłej pracy. Nasz program oferuje możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz podejmowania wyzwań związanych z pracą nad projektami, które mają bezpośredni wpływ na prowadzoną działalność. Choć jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, nadal jesteśmy relatywnie małym przedsiębiorstwem, co oznacza, że program ten daje możliwość kontaktu z osobami na każdym poziomie firmy, poczynając od techników serwisowych, po Dyrektora zarządzającego! 

Skupiamy się na dopasowywaniu programu dla absolwentów do konkretnych osób, co zapewnia obopólne korzyści. W ramach programu będziesz mieć okazję rozwijania swoich umiejętności, w tych obszarach, które najbardziej Cię interesują, a my skorzystamy ze świeżych i ambitnych pomysłów, które możesz dzięki temu zaproponować! Wspólnie opracujemy program najlepiej dostosowany do Twoich umiejętności i wiedzy oraz przyszłych potrzeb naszej firmy. Elastyczność programu dla absolwentów firmy Ishida jest wyjątkowa na tle konkurencji i stanowi okazję, której nie wypada przegapić!  

Praktykanci 

Praktyki to specjalnie wyważony program pozwalający na uzyskanie cenionych w branży kwalifikacji, a jednocześnie zdobycie niezbędnego doświadczenia, stanowiącego fundament dla dalszej kariery zawodowej. Praktyki w firmie Ishida to środek umożliwiający osiągnięcie sukcesu w przyszłości. 

Zachęcamy wszystkich pracowników do dążenia do sukcesu poprzez nieustanną naukę i rozwój. To jest etos, który pozwala osobom odbywającym praktyki w firmie Ishida na zdobycie w krótkim czasie szerokich kwalifikacji i doświadczenia. Dzięki temu praktykanci otrzymują umiejętności, które otwierają przed nimi szereg możliwości zatrudnienia w firmie Ishida.  

Praca 

Nieustannie poszukujemy do naszego zespołu ludzi kreatywnych i pełnych entuzjazmu.

Jeśli pragniesz stanowić część odnoszącej sukcesy, rozwijającej się firmy i posiadasz determinację, by dać z siebie wszystko w celu zaspokojenia potrzeb klientów, wyślij do nas swoje CV.

Please, no speculative replies from agencies.