O nas  


 
akahide Ishida, who succeeded his father Ryuichi Ishida in 2010

Ishida Europe to wiodący dostawca zautomatyzowanych rozwiązań dostosowanych do szybko zmieniających się wymagań związanych z pakowaniem produktów przeznaczonych na rynek konsumencki oraz rynek sektora gastronomicznego. 

Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy konkretne modele maszyn. Realizujemy dostawy częściowych oraz kompletnych linii pakujących. Dostarczamy całe hal przeznaczone do pakowania świeżej żywności i przekąsek(snaków). Wykorzystujemy własnej produkcji wyposażenie oraz oprogramowanie. Nasza oferta obejmuje również usługi zarządzania projektami, pozwalające na dostarczanie kompletnych rozwiązań „pod klucz”, z wykorzystaniem zarówno urządzeń Ishida, jak i innych producentów. 

Oferta naszych maszyn obejmuje naważarki(wagi) wielogłowicowe, wagi z bramką odcinającą, wagi kontrolne, pakowarki przekąsek(snaków), zgrzewarki do tacek typu traysealer, testery szczelności, etykieciarki oraz systemy kontroli rentgenowskiej- X-ray, kontroli wizualnej i systemy robotyczne "pick-and-place"( podnieś- i- umieść ). 

Nasze linie pakujące (patrz Rozwiązania zintegrowane) zapewniają korzyści wynikające z jednorodnego miejsca pochodzenia oraz dają gwarancję pełnego zintegrowania poszczególnych elementów systemu. Posiadamy bogate międzynarodowe doświadczenie we wdrażaniu tego typu rozwiązań na dużą skalę, co umożliwia nam elastyczne dostosowywanie ich do pracy, przykładem jest m.in. sektor przetwórstwa mięsa i drobiu. Posiadamy specjalistyczną wiedzę, tak  w zakresie oprogramowania, jak i umiejętności integrowania z już istniejącymi zakładowymi systemami automatyki oraz systemami zarządzania zasobami.

Dostarczamy  urządzenia pomocnicze, takie jak suwnice, podajniki, rozdzielacze klatek i tacek(denestery), przenośniki i systemy napełniające, które umożliwiają bezproblemowe i niezawodne działanie takich układów.. 

Znajdujące sie w ofercie  firmy Ishida,Zarządzanie projektami to unikalna kombinacja rozległej wiedzy specjalistycznej  z dziedziny szeroko pojętego przemysłu spożywczego i najnowszych metod  zarządzania projektami.